2012.07.06
Wyniki konkursu H2O DESIGN
Szanowni Państwo,

Przedstawiamy oficjalnie wyniki konkursu H2O Design Fundacji Banku Ochrony Środowiska.
Na konkurs zgłoszono 224 prace. Komisja sędziowska powołana przez organizatora konkursu zadecydowała o przyznaniu pięciu równorzędnych nagród głównych oraz dziesięciu równorzędnych wyróżnień. Osobna, pojedyncza nagroda została przyznana w głosowaniu Internautów.

NAGRODY GŁÓWNE

(kolejność alfabetyczna wg nazwiska Autora/Autorki)
  • Joanna Ignaczak, Samorządowe LO im. R. Traugutta w Zgierzu (nick placówki: SLO), praca pt. „Rainbow”
  • Dawid Kacprzak, II LO im. M. Konopnickiej w Radomiu (nick placówki: Konopeja), praca pt. „Zwierzęta bez wody są jak…”
  • Patrycja Klimek, LO w Międzychodzie (nick placówki: LOPMI), praca pt. „Kropla”
  • Ewelina Stalska, Gimnazjum w Korfantowie (nick placówki: GimKorf), praca pt. „Trzeba dać”
  • Gabriela Suchodolska, Filia Dzielnicowego Domu Kultury „Bronowice” w Lublinie (nick placówki: filiaddkbronowice), praca pt. „Fill Your Cup with Love”
2012.06.06
Zachęcamy do głosowania na najlepsze projekty!
W zakładce PROJEKTY znajdują się prace konkursowe, na które każdy może zagłosować. Wybierzcie najlepszy projekt graficzny na kartę płatniczą.

Na głosy czekamy TYLKO do 30 czerwca.

Jak zagłosować? Oto krótka instrukcja:

Krok 1: Rejestracja na stronie konkursu
Należy podać jedynie login, hasło oraz adres e-mail, na który zostanie przesłany link aktywujący konto nowego użytkownika.

Krok 2: Logowanie do konta e-mail podanego podczas rejestracji. W celu potwierdzenia rejestracji należy kliknąć w link aktywacyjny, który został przysłany mailem od h2o@fundacjabos.pl.

Krok 3: Logowanie na stronie konkursu za pomocą loginu i hasła wybranego podczas rejestracji.

Krok 4: Wybór najlepszych prac w zakładce PROJEKTY.

UWAGA! Trzeba zagłosować na 4 projekty, inaczej głos nie zostanie policzony. Prosimy o uważne głosowanie, ponieważ nie można cofnąć raz oddanego głosu.
Bez lania wody
dr Witold Lenart, Uniwersytet Warszawski

Czy jak na filmach science fiction grozi nam wojna o wodę? Niby nie brakuje nam ... więcej»
Woda w skarbonce
doc. Anna Kalinowska, dyrektor UCBŚ

Często nazywa się wodę „białym złotem” z tą jednak różnicą, że bez złota ... więcej»
10 zasad oszczędzania wody
Można powiedzieć, że w dzisiejszym świecie woda dosłownie przelewa się nam przez palce. Warto ją oszczędzać, choćby kropelka po ... więcej»
Zapoznaj się z przedmiotem, na który masz zrobić projekt. Porównaj z kartami innych banków, zobacz, jak robią to zawodowi graficy. Przyjrzyj się, ile masz miejsca na obrazek i jakie stałe elementy muszą się na nim znaleźć. więcej»
Co to jest Ramowa Dyrektywa Wodna?
W Europie jedynie 1/3 wód powierzchniowych i ... więcej»
Bajka(ł) o wielkiej, słodkiej wodzie
Największym zbiornikiem czystej, nadającej ... więcej»
www.aktywniepozdrowie.pl